Druga edycja pudełka

Na targach książki w Poznaniu miałem kilka pytań o tę antologię w pudełku, fama poszła, zapytania są. Szczegóły dotyczące dystrybucji podam w maju, teraz mogę ujawnić siedmiu autorów i siedem opowiadań. Będzie sporo czytania.

Dzisiaj odebrałem kaszerowane pudełka, w tygodniu wysyłam wytyczne dla grafika, korekta, skład i do druku na początku maja. Grafiki na okładki już wybrane i zatwierdzone przez autorów. Zawartość:

Marek Oramus „Miejsce na ziemi”
Tomasz Bochiński „Koniec tysiąclecia”
Tomasz Kołodziejczak „Wszyscy dla jednego”
Marcin Podlewski „Edmund po drugiej stronie lustra”
Marek Żelkowski „Łaska suwerena”
Mirosław P. Jabłoński „Para Bellum”
Jacek Inglot „Brzózka i mistrzowie”

Wszyscy autorzy potwierdzili udział w tegorocznym festiwalu w Waplewie, zeszyty będą sumiennie podpisywać. Niektórzy 100, inni po 200 zeszytów. Moc pracy.



3 odpowiedzi na „Druga edycja pudełka”

  1. Awatar ArturS
    ArturS

    Świetny wybór autorów, już nie mogę się doczekać 🙂

  2. Awatar Agi
    Agi

    Czyli, będzie można nabyć w Waplewie?

  3. Awatar Wojtek Sedeńko

    Wszystko. A nawet więcej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *