Konkurs na logo portalu Buksi

Kończymy prace testowe nad portalem czytelniczym Buksi.pl , który ma być miejscem spotkań czytelników różnych gatunków, miejscem wymiany książek, tworzenia własnych wirtualnych bibliotek, rynkiem, gdzie spotkają się wydawcy bezpośrednio z czytelnikiem. Ogłosiliśmy konkurs z nagrodami, w tym pieniężna w wysokości 700 zł, na logo portalu. Poniżej pełny tekst ogłoszenia:

KONKURS GRAFICZNY NA LOGO PORTALU BUKSI.PL

W czerwcu zostanie uruchomiona nowa wielka platforma do spotkań pomiędzy czytelnikami książek, kolekcjonerami, bukinistami.

BUKSI.PL spełni oczekiwania tych czytelników, którzy chcą porozmawiać o książkach, wymienić się książkami, znaleźć w grupie podobnych sobie pasjonatów, pozbyć się zbędnych książek.

BUKSI.PL to platforma interaktywna i przyjazna dla użytkowników – po zarejestrowaniu w systemie będzie można tworzyć własne półki z książkami i całe biblioteki, pisać recenzje, zakładać własne blogi i wymieniać informacje jak w portalu społecznościowym

BUKSI.PL to bezpłatny system wymiany książek używanych, system ocen i szybkie odnajdowanie ofert wg. lokalizacji

BUKSI.PL to baza biogramów i autorów

BUKSI.PL to platforma także dla wydawców do zaprezentowania zapowiedzi, promocji i informacji o spotkaniach autorskich

BUKSI.PL to platforma konkursowo – promocyjna, tu będzie można zaprezentować e-booki i audiobooki

Rozpisujemy otwarty konkurs na graficzne logo portalu BUKSI.PL

Poszukujemy loga czytelnego, łatwo zapadającego w pamięć, najlepiej z figurynką, maskotką w postaci czytelnika (postać ludzka bądź zwierzęca), którą będzie można przetwarzać do celów promocyjnych w różnych układach graficznych i w opowieściach graficznych. Figurka ma być kolorowa, wesoła i wzbudzać sympatię.

Dla najlepszych prac mamy nagrody rzeczowe, dla zwycięzcy – oprócz faktu, że jego logo znajdzie się na materiałach promujących portalu – nagroda pieniężna w wysokości 700 zł.

Materiały prosimy nadsyłać: agencja@solarisnet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *