Obiecane, wykonane

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 2 Maj 2017

Długo to trwało, ale miłośnicy pikselowych książek mogą zacierać ręce – najlepsza seria antologii science fiction – Rakietowe szlaki – jest od dzisiaj dostępna w naszej księgarni. Zapraszam na Solarisnet.pl.  W ogóle po Pyrkonie mnóstwo nowości – warto się rozejrzeć.

RS1_epub RS2_mobi RS3_epub RS4_mobi RS5_epub RS6_mobi RS7_epub

 

 

Komentarze (4)

Liteon:

10 maja 2017 o 18:48.

Piękne i jak najbardziej mnie zainteresowało ze względu na wersje ebook.
Czy przewidujesz jakiś rabat za pakiet?

WaldemarC:

12 maja 2017 o 17:41.

Hm… Tyle było pytań o tą serię, molestowania… „Panie Wojtku, a będą ‚Rakietowe szlaki’ w e-booku?” A teraz, jak już jest – to cisza jak makiem zasiał… Nie podoba się?

WaldemarC:

12 maja 2017 o 17:43.

Sorry, błąd – „TĘ serię.”

Wojtek Sedeńko:

12 maja 2017 o 18:28.

Tak to jest, Waldku. Wszyscy chcą, a potem kilka zamówień… I jeszcze pytania o rabat przy zakupie większej liczby ebooków. A mamy je tak tanie. (nb. jest zwyczajowy rabat 2% i dla tych, co kupują dużo, i 7%). Ale, mam wrażenie, że ludzie chcieliby za darmo. Napracuj się, wykonaj i oddaj. Taki świat.
To jakaś aberracja. Lech Jęczmyk powiedział mi, że jeszcze nigdy nie robił tyle za darmo. Wywiady, noty, wykłady – wszystko za free. Podobnie Maciek Parowski – ostatnio żalił się, że prasa, radio zwracają się, proszą o recencje, wypowiedzi, ale nikt nie chce za twoją wiedzę, doświadczenie i pracę zapłacić.

Zostaw komentarz