Nowe książki Andrzeja Ziemiańskiego

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 30 marzec 2012

Powraca po kilku latach milczenia Andrzej Ziemiański, i to od razu dwiema książkami. Pomnik cesarzowej Achai to świat znany z trylogii Achaja, ale akcja rozgrywa się tysiąc lat później. Autor zaplanował sobie znowu trylogię, właśnie pisze tom drugi. Druga książka to Za progiem grobu, weird fiction rozgrywające się współcześnie.  Andrzej Ziemiański w najbliższą niedzielę chce uruchomić swój własny serwis w Internecie, gdzie znajdziecie więcej informacji o tych książkach. Adres strony to ziemianski.com.pl

8 komentarzy

vanrad:

31 mar 2012 o 13:40.

Szybkie pytanko: czy Solaris myślał kiedyś o wznowieniu trylogii marsjańskiej Kima Stanley’a Robinsona? Trudno dostępne są już te książki a do serii klasyka sf, myślę, pasowałyby.

Wojtek Sedeńko:

1 kwi 2012 o 8:02.

Nie bierzemy pod uwagę. Właściwie skończyliśmy już ze wznowieniami. Oprócz dodruków swoich, jak Haldeman, Heinlein, Bradbury.

tommyreadalot:

2 kwi 2012 o 18:49.

Jeszcze jedno szybkie pytanko:).Panie Wojtku,jakie są szanse na to aby „dodrukować” NIEBEZPIECZNE WIZJE oraz GWIAZDY MOIM PRZEZNACZENIEM?Te dwie pozycje są równie ciężko dostępne.Jeżeli wogóle.

Wojtek Sedeńko:

2 kwi 2012 o 19:44.

Bester już miał dodruk, więc raczej nie. Wizje – była wersja limitowana, ekskluzywna, jakbym teraz ją dodrukował, to co powiedzieliby o mnie ludzie, którzy są jej szczęśliwymi posiadaczami? Opcje wciąż mam, ale…

Tomek:

3 kwi 2012 o 8:49.

Panie Wojtku, zapowiadał Pan, że w kwietniu ujawni spis treści kolejnego tomu Rakietowych Szlaków 🙂 Mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieniło oraz że nastąpi to szybciej niż później 🙂 Pozdrawiam.

Rusłan:

3 kwi 2012 o 11:26.

„Wizje” co jakiś czas można kupić na allegro za 30-40 zł w miękkiej oprawie (sam zapłaciłem niecałe 20 zł). Lepiej byłoby wydać kontynuację – „Again, Dangerous Visions”. Czy zastanawiacie się nad tym?

Wojtek Sedeńko:

3 kwi 2012 o 11:46.

Więc to jest odpowiedź, nie będziemy wznawiać, jeśli są, i to niedrogo…
Co do dwójki. Już tu pisałem, że Ellison nie wyrażą zgody na sprzedaż drugiego tomu. Za dużo roboty dla niego, schorowany, itede.

Wojtek Sedeńko:

3 kwi 2012 o 11:50.

Kwiecień dopiero się zaczął…

Zostaw komentarz