Dzisiaj polska premiera „Gry o tron”

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 18 kwiecień 2011

Dzisiaj na kanale HBO, o 22.oo, premiera serialu „Gra o tron” (odkodowana). Amerykańska premiera miała miejsce tydzień temu i już po kilku godzinach odcinek pojawił się w sieci, mogliśmy więc przekonać się, że film zrealizowany jest znakomicie, na poziomie technicznym „Władcy Pierścieni”. HBO znana jest zresztą ze starannych przygotowań do produkcji, a że wyczuwa potencjał to i nie poskąpiła pieniędzy. Dobrze więc to rokuje serialowi i tak sobie myślę, że wizyta Martina w Polsce będzie stała głównie pod znakiem serialu. Ale mam też nadzieję, że jego antologia, Pieśni Umierającej Ziemi zostanie zauważona. Bo okładka już jest gotowa, i kończymy prace redakcyjne.

Komentarze (3)

mahler:

19 kw. 2011 o 18:26.

Niech Martin bierze się do roboty i kończy następną część, bo to naprawdę nieładnie z jego strony, że tak długo każe czytelnikom czekać.

Wojtek Sedeńko:

19 kw. 2011 o 19:06.

Pisanie książek, w dodatku o takim stopniu skomplikowania, to nie kopanie rowów. Nie zawsze wszystko idzie jak z płatka. Warto też poczytać blog Martina, na którym wielokrotnie i do znudzenia wyjaśniał opóźnienia. I zdecydowanie zaprzecza, jakoby cykl go znudził i stracił nim zainteresowanie. Wciąż uważa to za swoje dzieło życia. W dodatku ta kura znosi złote jajka.

mahler:

20 kw. 2011 o 7:14.

Wiem, wiem, że jest zajęty, tak sobie narzekam;) Po prostu z niecierpliwością czekam na wieści z Westeros;)

Zostaw komentarz