Trylogia Skaith gotowa

trwa przedsprzedaż trzeciego tomu trylogii Skaith, amerykańskiej autorski Leigh Brackett. Bohaterem serii jest Eric John Stark, człowiek wychowany przez mieszkańców Merkurego, potem wzięty pod opiekę wysokiego rangą urzędnika Unii Galaktycznej. I w Eriku dzika natura walczy wciąż z cywilizacyjną ogładą, przez co nadaje się idealnie do misji na odległych planetach.

A w tej trylogii trafia na planetę Krzywda w systemie umierającej gwiazdy. Cywlizacja Krzywdy, niegdyś rozwinięta technologicznie dziś osunęła się w wieki barbarzyństwa.

6 odpowiedzi na „Trylogia Skaith gotowa”

 1. Awatar Marcin
  Marcin

  Panie Wojtku, a na kiedy przewidziana jest premiera „Ludzi ery atomowej” Gajdy ?

 2. Awatar Wojtek Sedeńko

  Plan tegoroczny wypełniony, wkrótce zdradzę cały. Gajdy w nim nie ma.

 3. Awatar AdamB
  AdamB

  Szczególnie interesuje mnie kolejny tom: Marek Żelkowski Wojna cieni oraz Piotr Witold Lech Poliamoria. Oczekuję również więcej takich projektów wydawniczych jak te dwa oraz Tadeusz Oszubski trylogia oraz tetralogia Moherfucker Dębskiego czyli unikalne nigdzie nie publikowane serie bądź kolejne części dawno wydanych tomów. Wspomnę jeszcze cykl Mutanci ale w jego przypadku bardzo mi brak twardej okładki. Chętnie zakupię np cykle Burroughsa ale wydane jako kilka omnibusów zawierających całość i oczywiście w twardo okładkowej wersji kolekcjonerskiej.

 4. Awatar Marcin
  Marcin

  Szkoda, pytałem ponieważ zgodnie z ostatnim katalogiem Gajda miał wyjść jeszcze w tym roku, ze skądinąd całkiem intrygującą okładką. Mam nadzieję, że będzie w przyszłym roku.

 5. Awatar Wojtek Sedeńko

  Robimy maksymalnie 40 tytułów rocznie, nie przekraczamy tej liczby. Katalog aktualizowany będzie w grudniu.

 6. Awatar Wojtek Sedeńko

  Wojna Cieni 3 – celujemy w rok przyszły. Zakończenie Poliamorii jest w pisaniu. Podobnie czwarta część Hatta Oszubskiego. Burroughs będzie tylko w miękkiej, a mamy do wydania w serii z nim jeszcze parę cykli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *