Zapowiedzi kwietniowe

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 15 marzec 2023

Trzy książki, które ukażą się na początku kwietnia - sądzę, że najpóźniej do 5 IV - są już w drukarni. Wszystkie nowości w oprawie szytej, twardej. Dwie absolutne premiery, jedno wznowienie.  Do tego spory pakiet dodruków, o czym poinformuję, jak już będą w magazynie. Będzie3 przedsprzedaż, 1 kwietnia, i nie jest to prima aprilis. Targi w Poznaniu przeszły spokojnie, miło było spotkać stary fandom z Orbity, średni z Drugiej Ery, klientów, którzy są ze mną od lat, autorów. Nie dopisała tylko pogoda, dojazd miałem po lodzie i w śnieżycy. Odbiło się to na zdrowiu, boi w Poznaniu pizgało, wiało i ogólnie było nieprzyjemnie, a teraz kaszel skutecznie nie pozwala się skupić na redakcjach. A czas goni, do festiwalu coraz bliżej. moher4Lord of moher3Russian OSZUBSKI_cienie-hatta_2

5 komentarzy

Hebius:

15 mar 2023 o 17:43.

O! Dobrze, że Dębski już z początkiem miesiąca. Będzie miło wrócić do tego cyklu i wreszcie poznać zakończenie historii.

PW:

20 mar 2023 o 12:56.

Panie Wojtku, chciałem zapytać dlaczego ceny książek na allegro są wyższe od cen na esef.com.pl?
Mam na myśli Antologię SF Złoty Wiek tom 12 i Wieżę Gansowskiego?

ws195:

21 mar 2023 o 12:28.

Czy jest szansa na nowe wydanie trylogia Helikonii Briana Aldissa? 😏

Wojtek Sedeńko:

21 mar 2023 o 15:42.

To się dzieje nie tylko u nas. Tak reaguje rynek na rosnące, czasem ukryte koszty sprzedaży na tej platformie. Rozmawiam z innymi sprzedawcami, z różnych działów, robią to samo. U mnie jeszcze nie wszystkie produkty, mała część.

Wojtek Sedeńko:

21 mar 2023 o 15:45.

U mnie nie, sprawa zamknięta od ponad dekady. Ale może inny wydawca. Chodzą słuchy o kilku książkach, które kiedyś wydałem, a pojawiają się w nowych wydaniach – słychać coś o Gateway, Umierającej Ziemi, więc pewnie i Helikonia znowu wypłynie.

Zostaw komentarz