Sprzedaż nowości marcowych

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 1 marzec 2023

EDIT. Na Esefie właśnie ruszyła sprzedaż marcowych nowości wydawnictwa Stalker Books. Drukarnia niespodziewanie przysłała je o tydzień wcześniej. Książki są już rozsyłane. Jednocześnie gotowy już jest aktualny katalog wydawniczy. Drugi tom Cieni Hatta Oszubskiego w kwietniu, a ostatni w maju. W kwietniu ukażą się tomy 3-4 cyklu Eugeniusza Dębskiego. Czwarty, ostatni, jest prapremierą. Wszystkie tytuły w serii Ciekawa fantastyka, w twardej, szytej oprawie. Zapraszam Moher1_hellp KATALOG 2023-02 do druku ze spadami 5mm-1OSZUBSKI_cienie-hatta_1moher2moherfucker

7 komentarzy

ws195:

1 mar 2023 o 11:45.

Zamówiony cały komplecik 🙂 Czekam na Pana Eugeniusza, niesamowita lekka rozrywkowa proza 🙂
Za to Twierdza nienawisci, nie wiem nic ale bardzo intrygujące, zobaczymy 🙂

Jeszcze mała porada bo powyższe książki nie wyswietlają sie na stronie w kategorii ciekawa fantastyka, trzeba było wyszukać wyszukiwarką, ale moze ktoś szybciej znajdzie jak beda w kategorii.
Nie wiem czy tam tez powinny byc ale nie ma tam również Strugacckich i antologi Ukrainskiej

Wojtek Sedeńko:

1 mar 2023 o 12:03.

Ja to namawiam do wzięcia udziału w festiwalu – obaj autorzy się zapowiadają – to okazja by ich poznać, porozmawiać.

marcin:

1 mar 2023 o 19:53.

Panie Wojtku, zamówiłem dzisiaj „Twierdzę nienawiści” i po przeczytaniu opisu na stronie księgarni przyszło mi na myśl – skoro autor pisał/pisze też opowiadania, to może kiedyś jakiś zbiór najlepszych, wyselekcjonowanych opowiadań ?

Krzysztof:

1 mar 2023 o 23:07.

Panie Wojtku, spotkałem Pana kilka razy na Polconach i miło wspominam. Bardzo chciałbym przyjechać na „Sedeńcon”. Ale zawsze coś… w tym roku córka kończy 8 klasę, nie damy rady. Może za rok…. Tymczasem znów będę pewno prosił o autografy w zamówionych książkach 🙂

Wojtek Sedeńko:

2 mar 2023 o 6:55.

Były Polcony, nie ma Polconów

Piotr:

2 mar 2023 o 16:29.

Panie Wojtku, takie pytanie z innej beczki. Zakładam, że temat jest trudny i w miarę świeży, ale pewnie wielu czytelników również nurtuje, mianowicie jaka jest procentowa szansa na dokończenie i wydanie ostatniego tomu (tomów) Księgi Całości Feliksa Kresa? Czy Pan jako bliska osoba (przyjaciel) rodziny Pana Witolda ma jakiekolwiek informacje na ten temat?

Wojtek Sedeńko:

3 mar 2023 o 13:04.

Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ja pary z ust nie puszczę.

Zostaw komentarz