31. Festiwal Fantastyki, akredytacje START

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 31 październik 2022

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, ruszają akredytacje na przyszłoroczny festiwal, z którego fotowspomnienia we wcześniejszym newsie. Termin - 22-25 czerwca 2023 Miejsce - REWITA Waplewo, ośrodek w lasach nad jeziorem Maróz. Wszystkie informacje akredytacyjne, numery kont i szczegóły znajdziecie tutaj: https://festiwalfantastyki.com.pl/rezerwacje/ Ulega zmniejszeniu (tak - zmniejszeniu) kwota akredytacji: 115 od osoby, która skończyła 16 lat. Poniżej tego wieku akredytacje 0 zł. Nie będzie obowiązkowego płacenia za biesiadę, ale za takim rozwiązaniem głosowali wszyscy na mejlowym forum festiwalowiczów. Praktycznie jednogłośnie. Goście i prelegenci potwierdzeni na dziś: Agnieszka HAŁAS, Leszek BŁASZKIEWICZ, Tadeusz OSZUBSKI, Wojciech GUNIA, Jacek INGLOT, Dominika ORAMUS, Marek ORAMUS, Jarosław GRZĘDOWICZ, Paweł MAJKA, Andrzej PILIPIUK, Czekam na potwierdzenie jeszcze co najmniej piętnastu autorów, wydawców, naukowców. Program będzie więc bardzo atrakcyjny. Kto był, przybędzie znowu. Kto nie był, a się zdecyduje - nie pożałuje 🙂 Waplewo to doskonałe miejsce na odpoczynek. Przy fantastyce. 31FF

2 komentarze

Jaro:

31 paź 2022 o 23:52.

Panie Wojtku, teraz widzę w ofercie E.E.Smitha. To pozytywne zaskoczenie. Napisze Pan coś więcej o tych planach? Będą 4 Skylarki? Tą serię zamówię wkrótce. Pociągniecie jeszcze literaturę pulpową? Pamiętam Pana artykuł o pulpie sprzed paru miesięcy. Nie sądziłem że coś z tego wydacie a tu proszę. I to 3 od razu! Zawsze dziwiłem się, że klasyczna pulpa tak popularna w USA, nie była dotąd wydawana w Polsce (poza wyjątkami).

Wojtek Sedeńko:

2 lis 2022 o 11:50.

Na razie nie planuję. Lada dzień ukaże się katalog, tam będzie wszystko na parę lat do przodu. I te pozycje zapowiadane będę komentował, sukcesywnie.

Zostaw komentarz