Promocja na twarde

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 14 sierpień 2022

Nie jest to, bynajmniej, promocja na czołgi, typ Twardy. Tylko na edycje twarde wydawnictwa Stalker Books.

Od poniedziałku 15 sierpnia, do końca miesiąca siedemnaście atrakcyjnych antologii, powieści, zbiorów opowiadań, które wydaliśmy na „twardo” trafia do promocji.

I tradycyjnie – do końca miesiąca lub do wyczerpania nakładów.

ZAPRASZAM na Esef.

esef_slider-1800x650_promocja-twarda-sierpien

Komentarze (6)

Krathor:

16 sie 2022 o 10:18.

Może mało to związane z tym konkretnym postem ale dotyczy generalnie Waszych antologii. Czytam aktualnie „Złoty Wiek 9” i ma on ten sam mankament co poprzednie antologie. Czy nie moglibyście podawać oryginalnego tytułu i roku publikacji opowiadania? Szczególnie ważne to jest w antologiach ze starymi opowiadaniami, gdzie czas publikacji/napisania jest ważny w odbiorze, bo pozwala zrozumieć unikatowość i pomysłowość autora. Jak czytamy opowiadania w którym autor opisuje używanie czytnika/terminala a opowiadanie jest z lat 60’tych, daje nam to inną perspektywę w odbiorze. Oryginalny tytuł pozwoli znaleźć różne informacje o danym dziele i jego miejscu „w czasie i przestrzeni”. 🙂
Pozdrawiam

Wojtek Sedeńko:

16 sie 2022 o 11:12.

Patrzę na Złoty Wiek tom 9, i jak w innyc h antologiach na stronie 4, copyrightowej jest tytuł oryginalny opowiadania i rok publikacji pierwszej, od której podaje się C.

rohan:

16 sie 2022 o 21:09.

Pod adresem https://www.urania.edu.pl/sites/default/files/archiwum/urania_2008_01.pdf na stronach 26-29 znajduje się ciekawe omówienie twórczości duetu Wojskunskij – Łukodianow autorstwa Zbigniewa T. Dworaka. Może w uzupełnieniu dwóch najbardziej znanych ich powieści (wydawanych w serii Klasycy radzieckiej sf) warto zainteresować się także innymi utworami (np. powieścią Niezakonnaja Płanieta, 1980)?

Wojtek Sedeńko:

17 sie 2022 o 6:06.

Zbyszek był na bieżąco z tamtą sf. Temat otwarty. Na razie druga powieść, pierwsza, świetna, jednak bez echa.

Jaro:

19 sie 2022 o 19:31.

Zauważyłem w zapowiedziach Lestera Del Reya (Police Your Planet) i to mnie ucieszyło. To ciekawy autor. I jeśli go pociągniecie dalej to ciekawa wydaje się być jego trylogia (Step to the Stars -Mission to the Moon i Moon of Mutiny). To tak dla zachęty 🙂 Oczywiście najpierw muszę skompletować wydawaną przez Was trylogię Leinstera…

Wojtek Sedeńko:

20 sie 2022 o 11:13.

Zakończenie Leinstera w październiku.

Zostaw komentarz