Żeglarze i jeźdźcy, Feliksa W. Kresa

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 21 kwiecień 2022

kres-7 frontZbliża się, tak oczekiwana, premiera nowej książki Feliksa W. Kresa – Żeglarze i jeźdźcy. Nowej nie do końca, bo to zbiór opowiadań z Szereru, składający się z częściowo znanych już tekstów, ale mocno podliftowanych przez autora, który znany jest z tego, że dopisuje zdania jeszcze na stronach idących już do druku 🙂 Większa jednak część książki jest nowa, zwłaszcza ostatnia powieść, wzorowana na słynnych Siedmiu Samurajach. Dużo więc bitew, świetnie narysowanych bohaterów i powrót do wspaniałego, mrocznego świata stworzonego przez Kresa.

Fabryka Słów zapowiada premierę na 27 maja, ale pewniejszy termin to początek czerwca, tako i my będziemy gotowi z naszą edycją, choć ta będzie dostępna tylko dla szczęśliwych posiadaczy stalkerowej edycji. Mejling w tej sprawie pójdzie do posiadaczy naszej edycji na początku maja. Książka będzie rozsyłana z chwilą premierą wersji fabrykowej. Czyli na początku czerwca – chyba że ktoś sobie zażyczy – dopiero w połowie czerwca, ale za to z autografem Feliksa W. Kresa. Ów zacny autor będzie gościem XXX festiwalu fantastyki w Waplewie i tam mamy zamiar „zmusić” go do długiej sesji autografowej.

Zawartość tomu: Miód dla Emiry; Jeźdźcy Równin; Armektańska nienawiść; Gówno (Piratka i żołnierz); Siedmiu najemników.

 

Komentarze (6)

Hebius:

22 kw. 2022 o 14:59.

To ja spokojnie poczekam na autograf.

Krzysztof:

5 maja 2022 o 15:18.

Jest szansa na wydanie reszty książek Kresa w tej samej formie? Piekło i szpada. Strażniczka istnień? Klejnot i wachlarz?

Wojtek Sedeńko:

6 maja 2022 o 5:12.

Cóż, musiałby zakończyć kolejny cykl

Krzysztof:

6 maja 2022 o 14:46.

Może da się namówić?:-)

voynar:

11 cze 2022 o 22:07.

Jestem posiadaczem stalkerowej kolekcji,a nic do mnie nei poszło, czekam i pytam ludzi czy będzie i widze, że ma być, to się przypominam 🙂

Wojtek Sedeńko:

12 cze 2022 o 10:56.

Proszę napisać na sklep@esef.com.pl i się podpisać, sprawdzimy mejling. Książki są zarezerwowane tylko dla posiadaczy sześcioksięgu, więc nic nie ucieknie.

Zostaw komentarz