Ebuczki i przerwa urlopowa

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 9 czerwiec 2021

Żeby nie było, że ten wydawca robi ebooki po pół roku od premiery papierowej. W księgarni Esef pojawiły się ebooki (epub i mobi) Dekalogu Owena Yeatesa Eugeniusza Dębskiego (5 tomów, każdy po 2 powieści), Drzwi z tamtej strony Michajłowa, Łzy koa Piotra Witolda Lecha i antologia polskiej fantastyki Mars.

Jednocześnie informuję, że od najbliższej soboty (piątek jest ostatnim dniem pracy) mamy przerwę urlopową w dniach 12-26 czerwca. Oznacza to, że wysyłka nie będzie prowadzona, do piątku zrealizujemy wszystkie zamówienia. Z wysyłką wracamy w poniedziałek 28 czerwca i w ciągu dwóch dni postaramy się zrealizować wszystkie zamówienia, jakie spłyną w trakcie przerwy urlopowej. Będzie cały czas prowadzony zdalny monitoring zamówień, będziemy odpowiadali na pytania, choć czasem z 1-2 dniowym opóźnieniem. Za te niedogodności przepraszam.

Zamówienia można składać przez cały czerwiec – zwłaszcza, że do przedsprzedaży trafiły dwa tomy trylogii Jewgienija Gulakowskiego: Obce przestrzenie i Wygnaniec. Książki są już w drukarni, premiera zaraz po urlopie.

A przez całe wakacje pracujemy. Po prostu uznaliśmy, że czerwiec z racji poluzowania obostrzeń najlepiej nadaje się na urlop, a koniec wakacji może być powrotem do zamknięcia różnych branż.

Zostaw komentarz