SFinks 62 w ebooku

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 6 Kwiecień 2021

Pojawił się SFinks 62 jako ebook. Z opóźnieniem, ale jest.

W papierze jest numer 63, a kolejny, wiosenny już przygotowujemy. Będzie w połowie maja.

A w maju aż 9 nowości od nas: Dekalog Owena Yeatesa Eugeniusza Dębskiego (5 woluminów w twardej), Łzy koa Piotra Witolda Lecha (w twardej), antologia polskiej fantastyki Mars (w twardej) i Drzwi z tamtej strony Władimira Michajłowa. I wspomniany SFinks 64.

Na czerwiec planuję dwa tomy Gulakowskiego, a w wakacje sporo polskiej fantastyki: Szyda, Oszubski, Zimniak.

Koniec komunikatu 🙂

Sfinks_Nr_62_epub Sfinks_Nr_62_mobi

Komentarze (15)

Domin:

6 Kwi 2021 o 13:28.

O! W końcu! Dzięki, dzięki, już zakupione i załadowane na czytnik. Liczę po cichu, że na ebooka nr 63 będziemy czekać trochę krócej…Jeszcze raz dzięki!

Wojtek Sedeńko:

6 Kwi 2021 o 13:36.

Taki mamy plan.

Sędzia:

6 Kwi 2021 o 14:49.

Dzień dobry, czy promocja ebookowa była dla Państwa udana (sprzedażowo)? Czy można liczyć na wydanie w ebookach brakujących pozycji (Oramus, Białczyński, inne z APF czy GG) oraz z zapowiedzianych (Dębski, Lech)?

Wojtek Sedeńko:

7 Kwi 2021 o 7:09.

Promocja została zauważona. Kolejne ebooki powstają, trochę wolniej z pewnych powodów, ale powstają. Kolejna partia w tym miesiącu.

Krzysztof:

7 Kwi 2021 o 15:01.

Czy jakiś dodruk Opuścić Los Raques w twardej oprawie się może szykuje?

Wojtek Sedeńko:

8 Kwi 2021 o 6:39.

Nie mamy przedłużenia umowy. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Paweł:

8 Kwi 2021 o 11:41.

Odnośnie dodruków czy jest jakaś szansa na Rakietowe szlaki czy to zupełnie nierealne ? Brakuje mi dwóch tomów do kompletu a ceny używek ( o ile w ogóle się pojawiają ) przyprawiają o zawrót głowy.

Wojtek Sedeńko:

8 Kwi 2021 o 12:11.

Jest to rozważane, ale wymaga sporej papierologii. Ale na esefie jest dział Antykwariat i nawet teraz widzę tam 5 tomów z 7.

Paweł:

8 Kwi 2021 o 12:19.

Coś takiego ?? Nawet sprawdzałem dzisiaj rano i nie widziałem ale teraz faktycznie się pojawiły. Super !!! Zaraz zamawiam tom 3 🙂 Szkoda że nie ma tomu 2 – w takim razie tylko tego jednego będzie mi brakować – ale może też się kiedyś jakimś cudem pojawi 🙂

marcin:

8 Kwi 2021 o 16:01.

Panie Wojtku,
skoro mowa o planach wydawniczych mam dwa pytania:
1 – czy drgnęło coś w sprawie wznowienia „Ludzi ery atomowej” R. Gajdy ?
2 – czy myśli Pan o wznowieniu „Zaziemskich światów” Umińskiego ? Klasyka polskiej s-f, jakby nie patrzeć, a dostępne wydania – w tym moje – są już w marnym stanie.

Wojtek Sedeńko:

9 Kwi 2021 o 6:58.

Gajda może niekoniecznie, Umiński tak. Tylko namierzenie praw jest właściwie niemożliwe.

Janusz:

9 Kwi 2021 o 9:22.

Za 3 lata prawa do książek Umińskiego wygasną, więc może wtedy:)

Krzysztof:

9 Kwi 2021 o 16:26.

Dziękuję za odpowiedź dot Żerdzińskiego. A rozmawiacie o tym z autorem czy to tajemnica? On zdaje się też coś nowego pisze.

Wojtek Sedeńko:

9 Kwi 2021 o 17:59.

Zobaczymy. Bardzo nie lubię gdybać. Okaże się.

marcin:

10 Kwi 2021 o 15:49.

Jakby co, to Umiński zasługiwałby na upamiętnienie ładnym kolekcjonerskim wydaniem w twardej oprawie 🙂