Katalog 2021-2022

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 23 Styczeń 2021

katalog2021Od poniedziałku 25 stycznia do każdej paczki w księgarni Esef będzie dodawany katalog wydawnictwa Stalker Books.  Kilka niespodzianek, wiele się wyjaśni. Na 36 stronach książki w seriach i poza seriami. Nie wszystkie planowane, bo nie do wszystkich mieliśmy przygotowane już okładki.

Komentarze (8)

ASX76:

24 Sty 2021 o 17:21.

Czyżby na 2022 rok szykowana była edycja opowiadań ze Złotego Wieku w twardej oprawie (obecnie dostępna „na miękko”)? 😉

Wojtek Sedeńko:

25 Sty 2021 o 9:02.

To fakt. Dwa obszerne tomy, zawierające również prapremiery. I obszerna przedmowę.

ASX76:

25 Sty 2021 o 11:55.

Czyli, o ile dobrze rozumiem, owe dwa obszerne tomy będą czymś w rodzaju „best od the best” opowiadań zawartych w miękko okładkowym wydaniu + nowe (na zachętę, aby trudniej było się oprzeć)? 😉

tp:

25 Sty 2021 o 12:29.

A kiedy można spodziewać się ostatnich książek z GG?

Wojtek Sedeńko:

25 Sty 2021 o 13:18.

Już są w redakcji i korekcie, do druku w przyszłym tygodniu. W tym pójdzie mejling.

Wojtek Sedeńko:

25 Sty 2021 o 13:21.

I tak i nie. To może działać w dwie strony. To czytelnicy wyszli z tym pomysłem. Chcą też kawałka historii SF i dostaną. W Klasyce rosyjskiej będzie kawałek historii sf spod znaku sierpa i młota.
Nie wszyscy kupują antologie ZW w miękkiej – może po zapoznaniu się, zachęci ich to do sięgnięcia po więcej.

ASX76:

25 Sty 2021 o 15:25.

Ależ oczywiście, jestem za, niemniej, jako kupujący wersję antologii „na miękko”, mam nadzieję, iż w edycji „na twardo” będzie jak najmniej powtórek 😉

A jak przedstawia się kwestia antologii Sheckleya zbierającej jego najlepsze dokonania? Może by tsak w więcej niźli tylko jednym tomie? 🙂

Lodzermensch:

5 Lut 2021 o 20:46.

A może by tak F.Anstey Mosiężna butla ? Po wojnie nie była wydana.