Festiwal #27

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 28 Luty 2020

Przygotowania programowe do festiwalu w czerwcu właściwie zamknięte. Lista gości już się raczej nie powiększy, bo przekroczyłem limit o 8 osób 🙂 Za to rośnie liczba znakomitych pisarzy, tłumaczy wśród uczestników.

Gotowa jest druga nitka programowa, trochę o siebie te dwa programy zaczepiają, ale niewiele, może przez dwie godziny festiwalowicze będą mieli dylemat, który wykład wybrać. Ciekaw jestem frekwencji na obu salach. Zawsze jest tłoczno, ale ja zawsze powtarzam, że jak nie będzie dużej frekwencji na spotkaniach, to ja festiwal przestanę organizować. Dlaczego? Bo dużo muszę się napracować i jak uczestnicy nie będą tym zainteresowani – to po co?

Happeningowe składowe programu zaklepane – paintball, świetny koncert, strzelectwo, konkursy, biesiada.

Pozostaje mi zaprosić tych niezdecydowanych. Z 350 miejsc zostało około 20 – mam jeszcze rezerwowy budynek i ew. pensjonat 100 metrów od ośrodka. Bywalcy się zapisali, nie brak też „jedynek”. Tych, co festiwalu nie znają, zapraszam przede wszystkim. Pozostali wiedzą, znają i będą.

https://festiwalfantastyki.com.pl 

Goście? Paweł Majka, Feliks W. Kres, Łukasz Orbitowski, Lech Jęczmyk, Jan Maszczyszyn, Paweł Ciećwierz, Cezary Zbierzchowski, Leszek Błaszkiewicz, Wojciech Kajtoch, Dominika i Marek Oramusowie, Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz

A wśród uczestników? Marcin Podlewski, Marek Baraniecki, Jacek Inglot, Radosław Kot, Jaga Rydzewska, Rafał Kosik, Piotr Staniewski, Grażyna Grygiel, Tomasz Walenciak

ScenaSF_Banerowka

Komentarze (4)

Grzegorz:

2 Mar 2020 o 10:18.

Panie Wojtku a czy wiadomo coś bliżej na temat premiery nowego wydania Trylogii Kosmicznej Borunia i Trepki?

Wojtek Sedeńko:

2 Mar 2020 o 10:33.

Tom trzeci w korekcie i zabieram się za skład wszystkich. Potem korekta składu i do druku. Jeszcze w tym miesiącu ruszy przedsprzedaż, a trylogii należy oczekiwać w połowie kwietnia. Od razu kompletu.

emem:

2 Mar 2020 o 17:32.

Dzień dobry, Panie Wojtku
Czy nowe wydanie ozdobią naiwne ale klimatyczne ilustracje Bocianowskiego?

Wojtek Sedeńko:

3 Mar 2020 o 8:28.

To są reprinty, a więc dokładne powtórzenia wydań tamtych. Skład będzie komputerowy, większa czcionka, więc liczba stron nie będzie się zgadzała, ale reszta tak. Trudno byłoby powtórzyć skład linotypowy czy monotypowy.

Zostaw komentarz