Zestawy Fenix 8 / książki Macieja Parowskiego

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 27 Sierpień 2019

Redakcja Fenixa postanowiła uhonorować Macieja Parowskiego numerem specjalnym, w którym znajdą się teksty publicystyczne i opowiadania Macieja. To ładni gest, zwłaszcza, że Fenix powstał w latach 90. jako konkurent wobec „Nowej Fantastyki” i linii programowej polskiej fantastyki, jaka proponował Parowski. Na marginesie, ówczesne dysputy programowe były znakomite, obfitowały w dobrą publicystykę. Dzisiaj takich rozmów nie ma, bo i chyba nie ma kto z kim stawać w szrankach.

Pomyślałem, że dobrze byłoby Fenixa specjalnego zaproponować czytelnikom wraz z książkami tego zasłużonego pisarza, redaktora i publicysty.

Fenix ukaże się 28 września, a więc za miesiąc. Za tydzień i dwa będą miały premiery dwa tomy najnowszej książki Macieja – Wasz cyrk, wasze małpy – te nowości także uwzględniłem w promocji. Do tego w osobnych zestawach Twarzą ku ziemi (krytykowana, a szkoda, bo całkiem udana powieść, ale konkurująca wówczas z Zajdlem, Oramusem, Wnukiem-Lipińskim), Z bandytą w windzie oraz Czas fantastyki.

Już dzisiaj można dokonywać przedpłat i zamówień, ale realizowane będą w dniu premiery Fenixa. Chyba warto, bo cena za zestaw z najnowszą książką Maćka daje w sumie Fenixa za darmo.

Promocja ważna przez miesiąc. Do 31 października. Lub wyczerpania nakładu którejś z pozycji.

f_twarza FczasF Fwaszcyrk Fzbandyta

Zostaw komentarz