Miejsca na tegorocznym festiwalu

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 31 Maj 2019

Jestem już w trybie festiwalowym od tygodnia. Muszę przygotować kolejną imprezę. Znaczki ID gotowe, w weekend skład programu – cały jest już dostępny na http://festiwal.solarisnet.pl

Lista znakomitości ze świata fantastyki jest znacznie dłuższa, niż wynika z listy wykładowców, bo w festiwalu będą uczestniczyć (niektórzy w podwójnych, a nawet w potrójnych rolach):

PISARZE: Marek Baraniecki, Bartek Biedrzycki, Bartłomiej Dzik, Jarosław Grzędowicz, Marek S. Huberath, Jacek Inglot, Maja Lidia Kossakowska, Joanna Kułakowska, Paweł Majka, Tadeusz Meszko, Marek Oramus, Andrzej Pilipiuk, Marcin Podlewski, Istvan Vizvary, Cezary Zbierzchowski, Andrzej Zimniak, Marek Żelkowski,

LITERATUROZNAWCY, NAUKOWCY i DZIENNIKARZE: Leszek Błaszkiewicz, Maria Głowacka, Mirosław Gołuński, Wojciech Kajtoch, Marta Kładź-Kocot, Paweł Laudański, Tomasz Lipiec, Dominika Oramus, Tomasz Pindel, Elżbieta Żukowska.

TŁUMACZE: Danuta Górska, Grażyna Grygiel, Lech Jęczmyk, Radosław Kot, Paweł Laudański, Marek Michowski, Jolanta Pers, Piotr Staniewski, Tomasz Walenciak.

Dogrywam ostatnie szczegóły, zostaje papierologia, sponsoring, sprawy techniczne. Wczoraj do drukarni oddałem wszystkie nowości i dodruki – z nowości Wizje alternatywne, Morze Diraca, Wilczojad, Kankan na wulkanie. Kompletuję książki do księgarni.

No i zbieram siły fizyczne i psychiczne. Trzeba będzie być w kilku miejscach na raz. Na dwa dni przed festiwalem przygotowanie wyglądu ośrodka – tu też będzie niespodzianka.

I w sumie uwaga do czytelników bloga – w weekend zrobiłem ostatnie zagęszczenie w hotelu i pawilonach, zostało około 8 miejsc wolnych. Jeśli ktoś nigdy nie był/była na naszym święcie, to zapraszam na wypoczynek z fantastyką.

Komentarze (2)

WaldemarC:

31 maja 2019 o 15:15.

Program festiwalu jeszcze nie jest kompletny. Niedziela, godzina 13 -? Jakaś niespodzianka? 😀 Czy przeoczenie?

Wojtek Sedeńko:

1 Cze 2019 o 18:20.

Coś tam ma być, ale nikt nie chce występować o 13 😀

Zostaw komentarz