Na Pyrkonie

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 24 Kwiecień 2019

pyrkonW dniach 25-28 kwietnia zapraszam na PYRKON. Na targach poznańskich, w hali wystawców, stoisko 39 będę od rana do wieczora na stoisku Stalker Books i księgarni eSeF. Służę polecaniem książek, będę tam przede wszystkim dla czytelników.

Na stoisku bardzo dużo nowości od Stalker Books, Maga, Powergraphu, Drageusa, Prószyńskiego, Zyska, Rebisu i innych wydawnictw. Znajdziecie tam książki krytycznoliterackie.

Zapraszam czytelników i fanów fantastyki.

Komentarze (2)

marcin:

26 Kwi 2019 o 20:31.

Witam. Panie Wojtku, chciałem nabyć „Ducha czasu” Jabłońskiego, ale widzę, że jest tylko pierwsza część. Czy będzie dodruk drugiej w AFP? A szerzej – ponieważ dopiero niedawno zacząłem zbierać sobie to, co mnie interesuje z AFP i GG – czy byłaby możliwość zamieszczenia jakiejś listy, co z tych serii będzie dodrukowywane jeszcze w ich ramach, a co ewentualnie wznawiane w nowej szacie graficznej. Chodzi mi o uniknięcie sytuacji, że część tytułów tego samego autora będzie w dwóch różnych seriach – albo w ogóle już niedostępna z racji wyczerpania nakładu. Dziękuję za informacje i pozdrawiam.

Wojtek Sedeńko:

27 Kwi 2019 o 21:55.

Duch czasu 1-2 jest wciąż dostępny: https://esef.com.pl/pl/searchquery/duch+czasu/1/phot/5?url=duch,czasu
Co do listy.
Jestem w trakcie podpisywania umów na edycje pod nowym szyldem – mówię o APF i GG. Ten proces trwa kilka miesięcy i pewnie jeszcze trochę potrwa.
Staram się odpowiadać indywidualnie – proszę nadsyłać listę, ja będę odpowiadał, co jest i co będzie.
W przypadku APF i KoF szaty graficzne pozostają niezmienne i mam już niektóre nowe umowy z autorami, więc dodruki w miarę jak spływają zamówienia.
W przypadku GG – chcę dokończyć serię i kiedy już wszyscy zainteresowani ją skompletują, zamknąć ją i zacząć pewne rzeczy, w miarę podpisywania umów, reedytować w nowych seriach: ASF, RSF i NSF. To będzie powolny proces, w tej chwili skupiam się na nowościach. Serie muszą zaistnieć, przyzwyczaić do siebie czytelników.
Jak widać z ulotek – na pewno pojawi się w nowej serii ASF cykl antologii Złoty Wiek SF, z tego powodu, że planuję tomy 5-7 – mam już zebrany i częściowo przetłumaczony materiał.
Będą też nowe antologie rosyjskiej fantastyki.

Pyrkon był bardzo owocny w nowe pomysły i idee, księgarnia jak zwykle skupiała wokół bardzo ciekawych ludzi. I trzeba będzie te pomysły realizować.
Byle zdrowia starczyło.

Zostaw komentarz