26. Festiwal Fantastyki

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 17 Luty 2019

Do kolejnego festiwalu zostały 4 miesiące. Od stycznia można się akredytować i muszę przyznać, że już ponad połowa miejsc jest zajęta. Jestem tym zbudowny, bo po raz drugi impreza odbywa się poza zamkiem nidzickim. Ale wiele wskazuje, że już za rok na zamek, z odnowionymi wnętrzami, wrócimy. Oprócz remontu zamku trwa jeszcze przebudowa głównych ulic Nidzicy, miasto od dwóch lat przypomina jeden wielki plac budowy.

Festiwal w Mierkach też ma swoje zalety – fantaści na wakacjach są wyluzowani, nie trzeba się rano zbierać do autokaru, w każdej chwili można odpocząć w pokoju.

Staram się o atrakcyjny program. Będą nasi stali goście jak Lech Jęczmyk, Maciej Parowski, Dominika i Marek Oramusowie, Marek Baraniecki. Przyjadą Maja Kossakowska, Jarosław Grzędowicz, Rafał Dębski i Andrzej Pilipiuk. Po raz pierwszy odwiedzą nas Martyna Raduchowska i Bartek Biedrzycki. Będą krytycy: Elżbieta Żukowska i Tomasz Pindel.

To nie wszyscy goście, trwają jeszcze rozmowy, będę informował na bieżąco. Chcę też mieć dobrego wykonawcę muzyki elektronicznej, marzy mi się dobry koncert nad jeziorem Plusznym – rozmowy są zaawansowane.

Ze swojej strony chcę przygotować 3-4 premiery książkowe.

Akredytować się można poprzez https://festiwal.solarisnet.pl

Zapraszam na wakacje z fantastyką!!!IMG_9514-1000 IMG_9516-1000 IMG_9524-1000

 

Zostaw komentarz