Jutro jubileuszowy festiwal fantastyki

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 12 Czerwiec 2018

Jutro zaczyna się 25. festiwal fantastyki. Zwany popularnie Nidzicą, choć w tym roku poza nią się rozegra (stąd NieNidzica). Wiele lat temu nazwałem naszą imprezę festiwalem, dla odróżnienia od licznych -conów. Dzisiaj cony wychodzą z mody, większość konwentów ma w nazwie festiwal, ale śmiem twierdzić, że festiwal fantastyki jest jeden – nasz 🙂

Będzie w tym roku inaczej. Więcej luzu, wypoczynku, wspomnień, konkursów i zabaw. Wszak to jubileusz. A i miejsce, w środku lasu, nad pięknym jeziorem warmińskim, da nam oddech.

Dużo miałem pracy, nie ukrywam, że działam organizacyjnie solo, stąd i mniejsza moja aktywność na blogu. Po festiwalu, jego rozliczeniu, zamknięciu, remanencie – impreza nie kończy się dla organizatora z dniem wyjazdu gości – będzie mnie tu więcej.

Komentarze (2)

tp:

13 Cze 2018 o 8:33.

Pewnie to nie jest najlepszy moment na takie pytanie, ale czy 36 zestaw GG już był rozsyłany, czy dopiero będzie po NieNidzicy?

Wojtek Sedeńko:

18 Cze 2018 o 17:17.

To, co zostało zapłacone do festiwalu – wysłane jeszcze 12 czerwca. Kolejna wysyłka 20 czerwca. Wtedy będziemy prawdopodobnie po remanencie.

Zostaw komentarz