SFinks #58

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: DZIAŁALNOŚĆ, utworzono: 29 Marzec 2018

sfinks58Już od najbliższego piątku z zamówieniami w Solarisnet.pl będzie rozsyłany nowy numer SFinksa. Dużo w nim, jak zwykle, informacji o nowościach, felietony Jacka Soboty, Marka Oramusa, Leszka Błaszkiewicza, Pawła Laudańskiego i Artura Nowakowskiego. Do tego absolutne dwa hity: nieznane opowiadanie Kuttnera z cyklu o Hogbenach oraz premierowe w Polsce opowiadanie Sheckleya.

Przypominam, pismo jest darmowe, wysyłany do tych, co zamawiają w Solarisnet.pl fantastykę.

Co do serii GG. W najnowszy zestaw wchodzą: Bilenkin i antologia W kosmosie. Informacja do subskrybentów nie była jeszcze wysyłana – pójdzie po świętach. Dlaczego, skoro dwie powyższe książki już są dostępne? Ponieważ planowany jest bonus, ale data jego wydania będzie znana w tygodniu poświątecznym.

Komentarze (2)

PW:

29 Mar 2018 o 10:26.

Panie Wojtku, wybaczy Pan, ale nie ogarniam tego.
Widać wiek robi swoje.
To tylko proste – dla mnie – pytanie po co czekać na bonus, skoro mam informację od Państwa, że dostępna jest jeszcze antologia Marsjański przybój?

Wojtek Sedeńko:

29 Mar 2018 o 10:38.

Marsjański przybój to zbiór Bilenkina, nie antologia. Drugi tytuł w parze – antologia W kosmosie. No i będzie bonus, ale to będę wiedział po świętach. Dlatego milczę jak grób. Na razie.

Zostaw komentarz