Wietrzy się dalej – coś dla badaczy pisma świętego

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 1 Marzec 2018

Przeglądając swoją stodołę z książkami zauważyłem, że mam kilkanaście wydań Tolkiena. I po co? Przeczytałem raz dawno temu, drugi raz po filmie Jacksona, już bez emocji. Więcej nie będę. Może więc ktoś zechce te słynne wydania:

https://allegro.pl/uzytkownik/Stow_Stalker?order=m

IMG_0608-1000Wkrótce wydania Atlantisu, muszę się do nich dogrzebać i poznać gdzieś orientacyjną wycenę – wydania były numerowane i z certyfikatami.

Komentarze (2)

Libroholik:

2 Mar 2018 o 19:23.

Z wydaniami Atlantisu jest już więcej zabawy – zazwyczaj są warte po parę stówek, więc wymagana jest większa cierpliwość przy sprzedaży jeśli nie chce się sprzedać poniżej rynkowej wartości. Jeśli masz do opchnięcia np. „Ostatnie Legendy Śródziemia” za ok. 100 zł to ja byłbym zainteresowany, choć uczciwie przyznaję, że cierpliwie wystawiając na Allegro zarobisz więcej. 🙂

Wojtek Sedeńko:

3 Mar 2018 o 19:47.

Znalazłem. Mam wszystkie wydania, leżały na dnie kartonu. Niepraktyczne. Chętnie je wystawię. Pieniądze nie są najważniejsze, wolę, by trafiły do czytelników, którzy je docenią bardziej ode mnie i wstawią w regał 🙂 Zorientuję się i wstawię w tygodniu. Może na licytację. Odkryłem dzisiaj też 12 tomów Churchilla i 6 tomów Gołubiewa. Też wystawię.
Imnóstwo Salamandry i Kameleona, w tym wiele fantastyki.

Zostaw komentarz