25. festiwal fantastyki

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 1 Luty 2018

1 lutego to zwykle otwierałem akredytacje festiwalowe. Tak było od lat. W tym roku 1 lutego mam 80% obłożenia Centrum, Konferencyjnego „Kormoran”, w którym odbędzie się najbliższy festiwal.

Jesienią okazało się, że zamek w Nidzicy idzie do remontu i musimy gdzieś się zaczepić na rok, może dwa. A tu w dodatku wypada jubileusz, 25-lecie festiwalu…

Wypadło na ośrodek „Kormoran” nad jezioremw_kosmosie Plusznym. Ośrodek zamknięty, 18 hektarów lasu i plaży. Dobre warunki do fetowania i zabawy.

Bo taki będzie ten festiwal. Mnóstwo gości polskich, biesiady, ogniska, konkursy i zabawy, filmy i książki. Będzie więcej prelekcji niż dotąd, a wszystkie wkomponowane w przyrodę. Postaram się, by było naprawdę świątecznie.

Chciałbym zaprosić czytelników tego bloga na naszą imprezę. Nie namawiam przekonanych, bo ci już się zaakredytowali. Namawiam tych, co nigdy nie byli na konwencie, albo byli wiele lat temu. To czas dobrego odpoczynku, z książką w ręku i programem z fantastyką w roli głóownej. Od rana do późnych godzin nocnych.

Będzie mi bardzo miło się z wami spotkać. Przyjeżdżajcie z żonami i mężami, z partnerami i partnerkami, z przyjaciółmi, z dziećmi i ze zwierzakami. Jeszcze trochę miejsc jest, ale powoli się kończą.

Szczegóły – miejsce, data – na stronie: http://festiwal.solarisnet.pl

A oto lista naszych gości – wciąż jest uzupełniana!

Marek Baraniecki
Leszek Błaszkiewicz
Jarosław Grzędowicz
Jacek Inglot
Mirosław Piotr Jabłoński
Lech Jęczmyk
Krzysztof Kochański
Rafał Kosik
Maja Lidia Kossakowska
Robert Letkiewicz
Paweł Majka
Dominika Oramus
Marek Oramus
Maciej Parowski
Andrzej Pilipiuk
Marcin Podlewski
Bogusław Polch
Marcin Przybyłek
Cezary Zbierzchowski
Marek Żelkowski
Wiktor Żwikiewicz

 

z_wilczuremjako_MM001

Komentarze (2)

dk:

14 Lut 2018 o 23:21.

Nie ma na liście Marka Huberatha. Są szanse?

Wojtek Sedeńko:

15 Lut 2018 o 9:26.

Utrudniony kontakt, rzadko odpowiada.

Zostaw komentarz