Nowy SFinks

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 22 Październik 2017

Kończymy prace nad 57 numerem SFinksa. 32 kolorowe strony, felietony, fotoreportaże, omówienie aż 160 nowości książkowych, polecanki książkowe. Świetny przewodnik po tym, co w fantastyce piszczy, co warto czytać.

Numer będzie gotowy w nadchodzącym tygodniu i będzie rozsyłany – jak zawsze – darmowo do klientów, którzy dokonają zakupu minimum dwóch książek na Solarisnet.pl. A o to chyba nie będzie trudno, choćby dlatego, że na wylocie dwie nowe, nieznane w Polsce książki Bułyczowa: Spadkobierca i Atak na Dulber. I wiele innych nowości.

sfinks57-1000

Komentarze (2)

martinezz:

24 Paź 2017 o 7:55.

Panie Wojtku, z tego co mi wiadomo Rzeka Chronos to nieukończony cykl, czy w takim razie dwie pozycje Spadkobierca i Atak to wszystko z tego cyklu, czy coś jeszcze zostało?

Wojtek Sedeńko:

25 Paź 2017 o 12:55.

To jest wewnętrzna w cyklu trylogia i jest zakończona.
Cykl jest niedokończony w tym sensie, że Bułyczow chciał pisać o różnych okresach najnowszych dziejów Rosji. Czasem bohaterowie występują w rolach drugoplanowych w innych realizacjach projektu. Trylogia Rzeka Chronos w taki właśnie sposób łączy się z Rezerwatem dla naukowców – przez postaci dwóch bohaterów, podróżujących przez czas i poszukujących się w jego zawirowaniach, bo właściwie tych rzeczywistości alternatywnych jest nieskończenie wiele.

Zostaw komentarz