Pan Lodowego Ogrodu 4

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 10 październik 2012

Jako że news o tym, że PLO 4 został już ukończony, przeczytało tak dużo osób na niniejszym blogu, pilotuję tę sprawę do końca. Czwarty tom serii Jarka Grzędowicza ma mieć premierę 6 grudnia na Mikołaja. Okładka obok, to ta, która ma pasować do pierwszych wydań. Czytelnicy, którzy kupili serię w nowszej edycji, w tzw. okładce zintegrowanej, też ją otrzymają, ale wydawca jeszcze nie zaprezentował obrazka.

U nas w księgarni książkę już można wrzucać do Listy życzeń. Na temat całej serii wypowiem się na przełomie roku, ponieważ przeczytałem dotąd tylko pierwszy tom, a nie lubię czytać nie mając zakończenia w garści. Czytałem go zresztą na plaży w Chorwacji, skąd pochodzi główny bohater powieści (sic).

Komentarze (2)

planar:

10 paź 2012 o 12:03.

Wydawca pisze w aktualnościach, że będzie tydzień wcześniej. Jest też coś co przypomina okładkę dla wersji zintegrowanej:

http://fabrykaslow.com.pl/aktualnosci/pan-lodowego-ogrodu-tom-4-juz-30-listopada-9073

Wojtek Sedeńko:

10 paź 2012 o 12:09.

Poczekamy. Wydaje się, że i ten projekt jest niedokończony. Wolę pokazywać okładki już zatwierdzone. Premiera może być tydzień wcześniej z paru powodów: jest Falkon w Lublinie, a to dobra okazja. Empiki wolą mieć świąteczne nowości u siebie już w listopadzie. Wszystko jest więc możliwe.

Zostaw komentarz