Prace nad Rakietowymi 7 zakończone

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 10 lipiec 2012

Dzisiaj skończyłem pracę nad siódmym i ostatnim tomem Rakietowych szlaków. 3 lata pracy. Teraz tylko korekta, skład. W krótkim wstępie podsumowanie oraz trzy shorty ode mnie, taki prezencik. 😀 W zstępniaku Kanon książek SF. Premiera planowana na Polconie we Wrocławiu, może będzie mała feta. Tom wyszedł najgrubszy, zobaczymy, jak sobie z tym poradzi skład. Ja pod koniec tygodnia biorę króciutki urlop, a potem wyjazd na warszawską Avangardę (zapraszam na nasze stoisko, jeśli ktoś chce o fantastyce i książkach pogadać), potem praca nad ostatnim numerem SFinks reaktywacja, by zacząć już myśleć o SFinks rewolucja. Przebieram w starociach. No i praca nad Krokodylową skałą Sheparda, połowa tekstów już jest po redakcji, ale czekam na tłumaczenia, które powinny do końca lipca spłynąć. Namawiam też wydawców na zaproszenie paru znanych pisarzy do Nidzicy. Cały czas też trwa praca nad Encyklopedią Fantastyki.

7 komentarzy

Michał:

10 lip 2012 o 10:22.

Co do Nidzicy to tak sobie ostatnio główkowałem… Mag wznowił Księgę Poległych Eriksona 😀

Wojtek Sedeńko:

10 lip 2012 o 10:52.

???

Leszek Błaszkiewicz:

10 lip 2012 o 16:17.

Chętnie bym zobaczył Grega Egana albo Roberta Sawyera, chociaż wiem, że same bilety z Australii czy Kanady pewnie by wygenerowały spore koszta…

Wojtek Sedeńko:

10 lip 2012 o 19:37.

Działam w innym kierunku, Leszku. Co do Egana, nigdzie nie jeździ, nikt nie zna jego twarzy. Fantasta na stronie pokazuje zdjęcie Egana – bo takowe daje się wyguglać, ale to naukowiec z innego uniwerku. Kanada nie jest droga, tam są najtańsze przeloty dzisiaj.

Salantor:

11 lip 2012 o 7:55.

Pogadać o fantastyce przy stoisku Solarisa na Avangardzie… Kusicie, panie Wojtku, oj kusicie.

Piotr:

12 lip 2012 o 13:22.

A czy w związku z wydaniem 7-go tomu, będzie jakaś specjalna oferta na zakup całego pakietu „Rakietowych…”? Pozdrawiam.

Wojtek Sedeńko:

12 lip 2012 o 14:17.

Nie wiem, na pewno będziemy dodawać koszulkę. No i przy zakupie takiego zestawu automatycznie będzie promocja z 2 książkami gratis.

Zostaw komentarz