Zapowiedzi Rebisu – Dick, Herbert, Novik i Bunch

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 12 maj 2012

Mam dobre wieści dla miłośników Dicka. Kolejnymi książkami w serii Dzieł będzie znakomita, jedna z najlepszych jego powieści, Trzy stygmaty Palmera Eldritcha, oraz sfilmowana niedawno, Przez ciemne zwierciadło. I jeszcze w tym roku Czas poza czasem. Dobra wiadomość jest też taka, że nie tylko powieści Dicka znajdą się w serii. Na przyszły rok wydawca planuje pięć tomów opowiadań.

Inne książki, których można się spodziewać, to Zgromadzenie żeńskie Diuny, Herberta i Andersona, nowy tom o alternatywnej epoce napoleońskiej, ze smokami w roli głównej – Próba złota Novik i czwarty tom serii Buncha – Piekielny ogar. Jesienią możemy się też spodziewać czwartego tomu Niszczyciela, Andersona.

Będą też książki z Davida Webera, który już za miesiąc przyleci do Polski, ale o nich w następnym newsie. Wszystkie książki są już w ofercie Solarisnet.pl, można je wrzucać do przechowalni.

 

Komentarze (5)

znrk:

12 maja 2012 o 12:44.

„Piekielny Ogar” to czwarty tom cyklu Buncha. Trzeci to „Podwójna gra”, który Rebis opublikował jakoś na przełomie 2011/2012 zdaje się.

gelazz:

13 maja 2012 o 13:03.

Ilustracje Siudmaka są rewelacyjne

Tomek:

14 maja 2012 o 12:05.

Panie Wojtku, czy to pewna informacja, że REBIS wyda opowiadania wszystkie w pięciotomowej edycji, tak jak kiedyś Prószyński, czy też może zaszła jakaś pomyłka i chodzi o jednotomowe „Opowiadania najlepsze”, wydane przez REBIS kilkanaście lat temu?

Wojtek Sedeńko:

14 maja 2012 o 12:08.

Pięciotomowa edycja

Allan:

15 maja 2012 o 21:08.

Kurcze kapitalnie z tymi opowiadaniami 🙂 Dobrze, że wstrzymałem się tak długo z zakupem tych starych tomów Prószyńskiego na Allegro czy też antykwariatach.
Tak będę miał nowie, świeże i pasujące do tego wznowienia.

Zostaw komentarz