Ruszyła rezerwacja miejsc na XIX Festiwal Fantastyki

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 16 styczeń 2012

Dwa tygodnie przed obiecanym terminem mogę ogłosić, że ruszyły dzisiaj rezerwacje miejsc na XIX Międzynarodowy Festiwal Fantastyki. Cena za akredytację i hotel pozostaje niezmieniona, udało się utrzymać ceny. Lokowanie uczestników zaczynamy od Kalborni. Wszystkie szczegóły już zawisły na stronie festiwalowej: festiwal.solarisnet.pl

Jeśli idzie o program, to z zaproszeniem jakiejś zagranicznej gwiazdy czekam do ogłoszenia rezultatów dotacji. Zależy to bowiem od wysokości dofinansowania, jakie dostaniemy.  Pomysły mam, wstępnie prowadziłem nawet rozmowy na ten temat, więc trzeba trochę poczekać. Bo dofinansowania może nie być, co już się parę razy zdarzyło. W takim wypadku, oprzemy program wyłącznie na polskich pisarzach, wydawcach i tłumaczach – a mają oni niemało do powiedzenia. Chcę także więcej dobrej muzyki. Robert Letkiewicz już zapowiedział, że wreszcie zagra własne kompozycje, a wesprze go męski chór. Wiadomo też, czyje prace pokażemy w galerii – będzie to Maciej Garbacz, jego kosmiczne okładki są ozdobą Rakietowych szlaków.

Na stronie festiwalowej pojawiła się też informacja ważna dla fanów piłki nożnej. Niejednokrotnie mieliśmy w trakcie festiwalu sytuację, że równolegle odbywały się wielkie  imprezy piłkarskie. Wieczorem na kibiców Euro 2012  będzie czekał telebim w hotelu. A wspólne oglądanie meczów będzie możliwe do późnych godzin. Zapraszam do Nidzicy. Będzie się działo!

Komentarze (4)

Shadowmage:

16 sty 2012 o 18:28.

My rzecz jasna się wybieramy – ale pewni terminów pewnie będziemy dopiero za miesiąc.

Vasco:

17 sty 2012 o 13:18.

Z meczami nie jest najgorzej. Od czwartku do niedzieli będzie jeden ćwierćfinał o 20:45.

Bombacjusz:

18 sty 2012 o 16:23.

Mam nadzieję, że strefa wolna od piłki kopanej też będzie. Mutantem jestem i nie przepadam.

Wojtek Sedeńko:

18 sty 2012 o 19:54.

Miłośnicy sokera raczej w mniejszości będą, ale szanować ich trzeba. Cztery lata temu grupka oglądała mecz Polska – Austria, reszta się bawiła przy ognisku. Po meczu zgodnie twierdzili, że my wybraliśmy lepiej.

Zostaw komentarz