Okładka tomu szóstego

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 8 styczeń 2012

Mam już projekt szóstego tomu Rakietowych szlaków. Autorem jest oczywiście Maciej Garbacz, którego większą wystawę kosmicznych prac będzie można podziwiać na tegorocznym, XIX Międzynarodowym Festiwalu Fantastyki w Nidzicy. Jest to jeszcze projekt, ale bliski już finalnej wersji, trochę pracy wymaga wykończenie orbitującej stacji. Projekt tomu siódmego powinienem przedstawić jeszcze w tym tygodniu. A zawartość tomu piątego też już na dniach. Jego premiera prawdopodobnie w kwietniu.

7 komentarzy

Leszek Błaszkiewicz:

8 sty 2012 o 17:22.

Świetne, tylko ci dwaj 'spadochroniarze’ jakoś tak dziwnie się prezentują.

Wojtek Sedeńko:

8 sty 2012 o 18:12.

Co masz na myśli, dziwnie? Nieproporcjonalnie, w złych skafandrach…

Łukasz:

8 sty 2012 o 20:40.

Porównując do poprzednich okładek więcej tu światła. Mniej kosmosu. Moim zdaniem przydałoby się trochę więcej ruchu. Może jakieś roboty unoszące się na wysokości stacji? Współgrałoby to z postaciami ludzi.Generalnie, okładka trzyma wysoki poziom poprzednich.Lubię to.

Miś Haribo:

8 sty 2012 o 22:38.

Ja nie marudzę. Bardzo dobra okładka. Spadochroniarze są okay, więcej światła też daje ciekawy efekt: troszkę inaczej, bardziej różnorodnie, a jednak świetnie pasuje do serii.
Czekamy na spis treści pozostałych trzech tomów 🙂

Allan:

9 sty 2012 o 17:45.

Moim zdaniem to najładniejsza okładka do tej pory. Nie licząc tego upgrade’u do tomu 4, bo tamta też zacna. Z pewnością porównując okładkę ze stacją na 2 tomie, a na 6 to zupełnie inna bajka. Tak jak w moim komentarzu do 4 tomu, i tutaj to powiem, użycie ciepłych kolorów tylko wyszło na dobre. Superaśne 🙂

bowser113:

9 sty 2012 o 22:40.

Mam wrażenie że stacja orbitalna jest mało szczegółowa szczególnie w porównaniu ze statkiem na poprawionej okładce tomu 4… Ale jeżeli ma zostać jeszcze „wykończona” to jestem dobrej myśli bo projekt jako całość bardzo dobrze wpisuje się w zamysł serii i pasuje okładek poprzednich tomów.

Zostaw komentarz