Nordcon 2011

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 13 grudzień 2011

Cały miniony tydzień miałem strasznie zakręcony i pomimo wcześniejszej rezerwacji wcale nie byłem pewien, czy dojadę na konwent. Zdecydowałem się dopiero w piątek, czyli trzeci dzień Nordconu. Dojechałem tuż po piątej, na chwilę przed swoją prezentacją na temat wirtualnej Encyklopedii Fantastyki. A nawet zdążyłem jeszcze powiedzieć parę zdań na poprzedzającym ją panelu wydawców. Najważniejsze, że dotrzymałem danego organizatorom słowa, potem mogłem się dobrze bawić. Poniżej kilka zdjęć z piątkowego benefisu Nordconów, które odbywają się od 25 lat. Dokonano na nim sądu nad osobnikami, którzy byli na wszystkich Nordconach. Sądowi przewodniczył komandor kosmicznego habitatu. Na drugi dzień, kiedy uczestnicy odsypiali jeszcze nocne party pojechałem z Małgosią do Juraty. Mimo sztormu i silnego wiatru spacer po plaży był fajnym przeżyciem. A przy okazji zwiedziliśmy fortyfikacje wokół Jastarni. A kolejny dzień to spotkania, rozmowy, wzbogacanie archiwum filmowego, ustalanie współpracowników Encyklopedii, itp. Czemu człek nawet na Nordconie musi wciąż myśleć o pracy?6 komentarzy

Shadowmage:

13 gru 2011 o 15:05.

A wrzucisz nieco info o projekcie encyklopedii do sieci? Bo na razie większość to ogólniki, a zapowiada się to ciekawie.

Wojtek Sedeńko:

13 gru 2011 o 15:16.

Tak. Będzie cały cykl artykułów, informacji na FB itp. Ale jeszcze nie pora. W tej chwili testujemy oprogramowanie, zbieramy współpracowników. Materiały gromadzimy.

Shadowmage:

15 gru 2011 o 15:23.

Na razie tylko jakąś ogólną koncepcję projektu chciałem poznać 🙂

Wojtek Sedeńko:

16 gru 2011 o 11:31.

Tymku,
przygotuję, ale teraz testuję oprogramowanie, zbieram ludzi, bibliografie, materiały. Koncepcja się zmienia co chwila. Nie chcę publicznie odpalać przed sprawdzeniem. Akcję informacyjną zaczniemy pewnie koło lutego, a premierę systemu, wraz z portalem społecznościowym, chciałbym otworzyć oficjalnie i z pompą na festiwalu w Nidzicy. Mam nadzieję, że zdążymy.

Shadowmage:

17 gru 2011 o 12:56.

To trzymam kciuki 🙂 Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy, to daj znać.

Zostaw komentarz