Po spotkaniu z Lechem Jęczmykiem

Autor: Wojtek Sedeńko, kategoria: WIEŚCI, utworzono: 7 listopad 2011

W Paradoksie w zeszłą sobotę odbyło się spotkanie z Lechem Jęczmykiem. Okazją była premiera Rakietowych szlaków 3, ale jak to bywa przy takim gawędziarzu jak nasz prelegent, było anegdotycznie, dowcipnie i wspominkowo. Salę wypełniono do ostatniego miejsca, po spotkaniu jeszcze długo rozmawialiśmy w grupkach. Przybyło wielu fanów regularnie odwiedzających Nidzicę, dla których Lech jest prawdziwym guru. Wśród widzów nie zabrakło innych pisarzy, jak Marek Oramus, Maja Kossakowska, Jarek Grzędowicz, Tomasz Bochiński, Michał Studniarek, a także krytyków i tłumaczy: Iwona Czapla, Joanna Kułakowska, Krzysztof Sokołowski, Mirek Obarski i Paweł Laudański. Wszyscy zgodnie twierdzili, że takie spotkania trzeba organizować regularnie.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania. Część z nich zrobił Mikołaj Wachowicz.Komentarze (7)

mahler:

7 lis 2011 o 10:53.

Pierwszy raz brałem udział w takim spotkaniu i było bardzo miło, ciekawie a chwilami nostalgicznie;) Szkoda może, że tak mało młodszych czytelników wzięło udział. Niech żałują. Cóż, na pewno chętnie wybiorę się na kolejne tego typu spotkanie. p. Wojtku, dziękuję za przywiezienie dodatkowych książek. Plecak wypełniłem po brzegi;)

Wojtek Sedeńko:

7 lis 2011 o 10:58.

Zapraszam na festiwal w Nidzicy, tam dopiero się dzieje.

Artevelde:

9 lis 2011 o 13:35.

Szkoda, że nie ma nigdzie nagrania wideo lub chociaż audio ze spotkania – na przyszłość, koniecznie trzeba Lecha Jęczmyka nagrywać 😉

Pozdrawiam!

IwoX:

9 lis 2011 o 16:14.

To może być niezły pomysł. Lech jest tak doskonałym opowiadaczem, że może rzeczywiście należałoby zacząć zachowywać jego wypowiedzi również na nagraniach audio ze spotkań z nim:)

Wojtek Sedeńko:

10 lis 2011 o 19:42.

Iwona, jego felietony są nagrywane w radio

Artevelde:

14 lis 2011 o 13:21.

Można wiedzieć w którym radio? (wnet?)

Zostaw komentarz